Image

Akershus

Image

Bibelen til Alle Akershus

Akershus er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Akershus? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Vestby675116002
Ski1201929090
Ås878119720
Frogn672915261
Nesodden750917866
Oppegård1076025854
Bærum49738116523
Asker2386457539
Aurskog-Høland690015387
Sørum676816722
Fet450810981
Rælingen725716881
Enebakk432310556
Lørenskog1467634151
Skedsmo2256251040
Nittedal901122154
Gjerdrum24656174
Ullensaker1398532703
Nes (Ak.)863019954
Eidsvoll996922773
Nannestad483511622
Hurdal12262686
Totalt i Akershus243266571639

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image