Image

Aust-Agder

Image

Bibelen til Alle Aust- Agder

Aust-Agder er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Aust-Agder? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Risr31386678
Grimstad993722521
Arendal1963743107
Gjerstad11242451
Vegrshei8251960
Tvedestrand26855849
Froland22715431
Lillesand426910069
Birkenes20074932
mli8061773
Iveland5381294
Evje og Hornnes15263461
Bygland5271142
Valle5721206
Bykle403888
Totalt i Aust-Agder50 265112 762

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image