Image

Buskerud

Image

Bibelen til Alle Buskerud

Buskerud er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Buskerud? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Drammen3074465827
Kongsberg1224726336
Ringerike1395529201
Hole26966393
Flå5011019
Nes (Busk.)15613304
Gol21504465
Hemsedal10242273
Ål20654572
Hol21084341
Sigdal15383410
Krødsherad10142195
Modum625813430
Øvre Eiker772217674
Nedre Eiker996723739
Lier1038624657
Røyken844420549
Hurum40459153
Flesberg11262619
Rollag6061331
Nore og Uvdal11052469
Totalt i Buskerud121 262 268 957

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image