Image

Hordaland

Image

Bibelen til Alle Hordaland

Hordaland er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Hordaland? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Bergen132865279476
Arna572613590
Bergenhus2597743802
Fana1655540969
Fyllingsdalen1294228842
Laksevåg1845140283
Ytrebygda1019226717
Årstad2263641682
Åsane1711240253
Uoppgitt bydel Bergen32743338
Etne16403974
Sveio21625361
Bømlo464911406
Stord768918392
Fitjar12003004
Tysnes12092687
Kvinnherad555212860
Jondal4511040
Odda32596675
Ullensvang14043287
Eidfjord440909
Ulvik4711056
Granvin410893
Voss605313785
Kvam34778075
Fusa15263711
Samnanger10162389
Os (Hord.)752918676
Austevoll18744856
Sund25676640
Fjell927824031
Askøy1055027365
Vaksdal17873976
Modalen153364
Osterøy31107644
Meland29857625
Øygarden18874634
Radøy20544900
Lindås622515089
Austrheim11742737
Fedje237540
Masfjorden6901643
Totalt i Hordaland227 573509 700

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image