Image

Møre og Romsdal

Image

Bibelen til Alle Møre og Romsdal

Møre og Romsdal er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Møre og Romsdal? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Molde1208326033
Ålesund2084245561
Kristiansund1133823980
Vanylven13763112
Sande (M. og R.)10542457
Herøy (M. og R.)35748665
Ulstein32357859
Hareid21274925
Volda43609610
Ørsta442210294
Ørskog9402207
Norddal6851613
Stranda19344435
Stordal4251011
Sykkylven31687468
Skodje17574349
Sula34528622
Giske30697721
Haram37718847
Vestnes28116386
Rauma32107198
Nesset12522854
Midsund8402032
Sandøy5481228
Aukra13813371
Fræna40719578
Eide14233373
Averøy24145625
Gjemnes10702500
Tingvoll13272961
Sunndal32116857
Surnadal24995780
Rindal8251942
Halsa6771508
Smøla9532063
Aure15593432
Totalt i Møre og Romsdal113 683257 457

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image