Image

Oppland

Image

Bibelen til Alle Nord Trøndelag

Nord Trøndelag er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Nord Trøndelag? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Steinkjer979721336
Namsos561012734
Meråker11362471
Stjørdal955022480
Frosta10552523
Leksvik14943413
Levanger854219388
Verdal635014335
Verran11292407
Namdalseid7071602
Snåsa8772044
Lierne5951346
Røyrvik203459
Namsskogan395867
Grong10962391
Høylandet4981214
Overhalla15153634
Fosnes267597
Flatanger4571049
Vikna18384245
Nærøy22134931
Leka265553
Inderøy27536526
Totalt i Nord-Trøndelag58 342132 545

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image