Image

Nordland

Image

Bibelen til Alle Oppland

Oppland er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Oppland? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Bodø2288550252
Narvik878518592
Bindal6661414
Sømna9001989
Brønnøy34627715
Vega5451164
Vevelstad227489
Herøy (Nordl.)7801646
Alstahaug32747248
Leirfjord9302121
Vefsn611213003
Grane6731429
Hattfjelldal6081441
Dønna6311379
Nesna10182057
Hemnes19904381
Rana1146825389
Lurøy8521862
Træna202470
Rødøy5241231
Meløy28226290
Gildeskål8931937
Beiarn4581026
Saltdal20914546
Fauske43079312
Sørfold8761900
Steigen11392403
Hamarøy 8541711
Tysfjord8881930
Lødingen9852072
Tjeldsund5951242
Evenes6271321
Ballangen11662492
Røst260529
Værøy330752
Flakstad5691325
Vestvågøy479810829
Vågan41168915
Hadsel36297783
Bø (Nordl.)13282602
Øksnes19924397
Sortland44429910
Andøy22614840
Moskenes4811049
Totalt i Nordland108 439236 385

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image