Image

Oppland

Image

Bibelen til Alle Oppland

Oppland er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Oppland? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Lillehammer1361728144
Gjøvik1444130293
Dovre12402634
Lesja8661978
Skjåk9832161
Lom9972262
Vågå16183545
Nord-Fron26195576
Sel26275735
Sør-Fron14043086
Ringebu19994360
Øyer21974859
Gausdal27026042
Østre Toten667814441
Vestre Toten600012890
Jevnaker28756457
Lunner37948769
Gran595713259
Søndre Land26275604
Nordre Land30726553
Sør-Aurdal13763016
Etnedal6531312
Nord-Aurdal30166282
Vestre Slidre9822117
Øystre Slidre14133077
Vang6721515
Totalt i Oppland 86 425185 967

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image