Image

OSLO

Image

Bibelen til Alle Oslo

Oslo er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Oslo? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

BydelerAntall husholdninger Antall innbyggere
Gamle Oslo2796950365
Grünerløkka3265755540
Sagene2476840733
St. Hanshaugen2274037100
Frogner3382856479
Ullern1489831439
Vestre Aker2041746129
Nordre Aker2314548827
Bjerke1403130296
Grorud1257727000
Stovner1307231390
Alna2189748369
Østensjø2266548677
Nordstrand2196448580
Søndre Nordstrand1443937523
Sentrum7911107
Marka6891550
Uoppgitt bydel Oslo48805072
Totalt i Oslo327 427646 176

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image