Image

Rogaland

Image

Bibelen til Alle Rogaland

Rogaland er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Rogaland? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Eigersund622714529
Sandnes2976172167
Stavanger59171130522
Hundvåg525313054
Tasta616214887
Eiganes/Våland1116722979
Madla859320836
Storhaug880916330
Hillevåg934819591
Hinna908522068
Uoppgitt bydel Stavanger754777
Haugesund1687735676
Sokndal13833231
Lund12883155
Bjerkreim10472796
720118176
Klepp720418445
Time737617952
Gjesdal438511402
Sola1008525124
Randaberg409010355
Forsand4611169
Strand500512181
Hjelmeland11012703
Suldal16073767
Sauda20804545
Finnøy12383043
Rennesøy18304712
Kvitsøy212515
Bokn355838
Tysvær408610581
Karmøy1703141096
Utsira83198
Vindafjord34658494
Totalt i Rogaland194 649457 372

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image
Image

Oppland

Image

Bibelen til Alle Oppland

Oppland er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Oppland? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Lillehammer1361728144
Gjøvik1444130293
Dovre12402634
Lesja8661978
Skjåk9832161
Lom9972262
Vågå16183545
Nord-Fron26195576
Sel26275735
Sør-Fron14043086
Ringebu19994360
Øyer21974859
Gausdal27026042
Østre Toten667814441
Vestre Toten600012890
Jevnaker28756457
Lunner37948769
Gran595713259
Søndre Land26275604
Nordre Land30726553
Sør-Aurdal13763016
Etnedal6531312
Nord-Aurdal30166282
Vestre Slidre9822117
Øystre Slidre14133077
Vang6721515
Totalt i Oppland 86 425185 967

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image