Image

Sogn og Fjordane

Image

Bibelen til Alle Sogn og Fjordane

Sogn og Fjordane er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Sogn og Fjordane? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Flora479411422
Gulen9742230
Solund336757
Hyllestad5811307
Høyanger18153992
Vik11082564
Balestrand5611230
Leikanger9272192
Sogndal41728833
Aurland7461650
Lærdal8892026
Årdal24735278
Luster20484934
Askvoll12222863
Fjaler11682682
Gaular11062818
Jølster11972900
Førde543312588
Naustdal11122689
Bremanger15933751
Vågsøy25115852
Selje11072651
Eid23835741
Hornindal4421158
Gloppen23435520
Stryn28426879
Totalt i Sogn og Fjordane45 883 106 507

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image