Image

Sør-Trøndelag

Image

Bibelen til Alle Sør-Trøndelag

Sør-Trøndelag er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Sør-Trøndelag? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Trondheim95088195480
Midtbyen2580351847
Østbyen2568952602
Lerkendal2569953754
Heimdal1386433100
Uoppgitt bydel Trondheim40334177
Hemne18464148
Snillfjord418942
Hitra20934469
Frøya20374528
Ørland22895019
Agdenes7571702
Rissa27266384
Bjugn21374589
Åfjord14123155
Roan441942
Osen445966
Oppdal29706654
Rennebu10892467
Meldal17623852
Orkdal505311486
Røros25585388
Holtålen8561946
Midtre Gauldal26196164
Melhus637615575
Skaun29357491
Klæbu22775889
Malvik524613184
Selbu17173947
Tydal355838
Totalt i Sør-Trøndelag147 502317 205

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image