Image

Telemark

Image

Bibelen til Alle Telemark

Telemark er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Telemark? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Porsgrunn1655935180
Skien2435552384
Notodden602012517
Siljan9572290
Bamble606213770
Kragerø498610338
Drangedal18154015
Nome30126441
Bø (Telem.)32856760
Sauherad19014241
Tinn27985746
Hjartdal6811537
Seljord13452916
Kviteseid11182380
Nissedal6161394
Fyresdal5771245
Tokke9992166
Vinje16373583
Totalt i Telemark78 723168 903

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image