Image

Vest-Agder

Image

Bibelen til Alle Vest- Agder

Vest-Agder er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Vest-Agder? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Kristiansand4034088125
Mandal663314963
Farsund40969327
Flekkefjord38718767
Vennesla583313859
Songdalen26146261
Søgne453910906
Marnardal9232222
Åseral370898
Audnedal6701693
Lindesnes20804766
Lyngdal33778112
Hægebostad6531642
Kvinesdal25715807
Sirdal7531783
Totalt i Vest-Agder79 323179 131

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image