Image

Vestfold

Image

Bibelen til Alle Østfold

Østfold er ett av fylkene hvor vi foreløpig ikke har noe etablert arbeid med Bibelen til alle, men det betyr ikke mangel på behov. Som vist på listen nedenfor er det mange bibelløse husstander i dette fylket. Se for deg muligheten. Hva ville det bety om også disse familiene fikk de gode nyhetene. Kunne du tenke deg å være med å initiere arbeid i Østfold? Ta kontakt med oss, så hjelper vi deg igang.

Kommune Antall husholdninger Antall innbyggere
Horten1257327069
Holmestrand480510420
Tønsberg1933940819
Sandefjord2771361160
Larvik1966842714
Svelvik29006483
Sande (Vestf.)37648970
Hof13653042
Re38549086
Nøtterøy924720853
Tjøme22974826
Lardal10892410
Totalt i Vestfold108614237852

KONTAKT OSS

Navn

E-post

Emne

Beskjed

Image